Smulkūs remonto darbai

Praleiskite daugiau laiko su šeima, o smulkius buities rūpesčius palikite Būsto artelei. Profesionalų komanda užtikrins kokybišką darbų atlikimą laiku, pasirūpins visomis reikiamomis medžiagomis, o jums beliks atsipalaiduoti.

Apie paslaugą

Smulkūs remonto darbai, pavyzdžiui, maišytuvo keitimas, šviestuvų montavimas arba indaplovės pajungimas užtikrina tik nedidelius pokyčius jūsų namuose, tačiau yra būtini ir reikalauja daugybės dalykų: laiko, kantrybės, fizinių jėgų, žinių, įgūdžių ir tam tikrų darbo priemonių. Trumpiau tariant, nedideliam rezultatui išgauti reikia daugybės įvairių išteklių. Maža to, jie reikalingi ne tik naujakuriams, bet ir tiems, kurie jau seniai įsikūrė savo namuose ar ofise. Ar verta nerimauti dėl šių smulkmenų? Ar verta gaišti laiką ir eikvoti savo energiją atliekant šiuos smulkius, tačiau būtinus darbus? Ar verta ieškoti informacijos, kaip juos atlikti ar skubėti į prekybos centrą įsigyti darbui reikalingų priemonių? Tikrai ne – yra kur kas geresnis pasirinkimas. Tai – mūsų teikiamos smulkių remonto darbų paslaugos.

Atliekame santechnikos, elektros, staliaus bei kitus darbus. Užtikriname aukščiausią darbų atlikimo kokybę, o jiems atlikti naudojame sertifikuotas medžiagas bei profesionalius darbo įrankius.

Priežasčių, kodėl verta rinktis mūsų teikiamas paslaugas, netrūksta:

• Taupysite ne tik savo laiką ar energiją, bet ir pinigus;
• Parinksime optimaliausius sprendimus bei užtikrinsime jų įgyvendinimo kokybę;
• Pasirūpinsime darbui atlikti reikalingomis medžiagų bei įrankių parinkimu ir transportavimu;
• Suteiksime vertingų patarimų, padėsiančių išvengti gedimų ar užtikrinti reikiamą prietaisų
priežiūrą.

Smulkūs remonto darbai gali net puikiai juos išmanančiam žmogui sukelti daug nepatogumų, o besiskundžiantiems žinių ar įgūdžių stoka, gali tapti tikrų tikriausiu galvos skausmu. Pamirškite apie nepatogumus, laiko gaišimą bei rūpesčius – smulkūs remonto darbai bus atlikti greitai, kokybiškai ir tiksliai.

Santechnikos darbai

maišytuvų, praustuvų, klozetų, vonių, dušo kabinų keitimas/montavimas, vamzdynų įrengimas bei remontas, skalbimo mašinų, indaplovių prijungimas, kiti darbai.

Elektros darbai

elektros instaliacijos keitimas/remontas, šviestuvų kabinimas, įleidžiamų šviestuvų montavimas, lempučių keitimas, rozečių bei jungiklių keitimas, buitinės technikos (viryklės, orkaitės ir t.t.) prijungimas.

Staliaus darbai

spynų keitimas, durų montavimas, baldų surinkimas, lentynų, paveikslų, veidrodžių, užuolaidų karnizų, televizorių kabinimas ir pan.

Apdailos darbai

tinkavimas, glaistymas, dažymas, tapetų klijavimas, grindų įrengimas/betonavimas, laminato, parketlenčių, kiliminės dangos klojimas, gipso kartono konstrukcijų montavimas, langų, durų angokraščių apdaila po keitimo, palangių montavimas, sienų ir lubų remontas po užpylimo, plytelių klijavimas, grindjuosčių montavimas, šiltinimo darbai ir t.t.

Kiti darbai

žolės pjovimas, tvorų tvėrimas ir t.t.

Paslaugų atlikimo

Kainos

Darbo valanda 40 eur

Minimalus užsakymas 50 eur

  • Atvykimas Vilniaus mieste papildomai nekainuoja.
  • Jei reikalingas medžiagų pirkimas, važiavimas į parduotuvę, laikas skaičiuojamas pagal meistro darbo valandas, skirtas užduotims vykdyti.
Teirautis meistro

Užklausa

Call Now Button