Elektros darbai Vilniuje

Elektros darbai Vilniuje

Elektros instaliacija – viena iš mažiausiai matomų interjero detalių, tačiau tai yra viena svarbiausių būsto inžinerinių sistemų.

Dažnai remontuojant būstą prireikia pakeisti seną instaliaciją, nes šiuolaikiniuose namuose paprastai naudojama daugiau elektrinių buities prietaisų, nei prieš keletą dešimtmečių. Senosios instaliacijos nebegali patenkinti būsto elektros poreikio, todėl  gali neatlaikyti apkrovų, perkaisti ar net užsidegti!

Elektros darbai Vilniuje

Nusprendus renovuoti elektros instaliaciją, verčiau visu darbus atlikti ne etapais, o vienu metu visame būste – toks būdas bus pigesnis ir efektyvesnis ne tik finansiniu požiūriu, bet ir instaliacijos patikimumo prasme, nes bus išvengta papildomų  instaliacijos sujungimų.

Prieš pradedant darbus būtina įvertinti elektros galingumo poreikį kiekvienoje patalpoje ar net rozetėje – nuo to priklauso laidų ir saugiklių parametrai bei pati instaliacijos schema. Taip pat svarbu iš anksto susiplanuoti, kurioje vietoje ir kiek reikės jungiklių ar rozečių, nes vėliau prijungti papildomai bus sudėtinga. Būste atnaujinant elektros tiekimo sistemą, galima patobulinti ir kai kuriuos praktinius aspektus, tarkime, pakeisti jungiklių bei rozečių išdėstymą, aukštį, kad būtų patogiau juos pasiekti.

Įrengiant elektros instaliaciją jokiu būdu nepatartina  negalima taupyti medžiagų ar darbų kaštų sąskaita, nes blogai atlikti darbai gali turėti liūdnų pasekmių – net kainuoti būsto gyventojų gyvybę!. Turėkite omenyje ir tai, kad instaliacija yra paslepiama sienose, lubose ar grindyse ir vėliau ją pasiekti ir pataisyti bus labai sudėtinga ir brangu.

Jei jūsų biudžetas nedidelis, galite rinktis nebent pigesnius jungiklius ir rozetes – juos bus galima nesunkiai pakeisti ateityje. Jungiklių bei rozečių pasirinkimas – platus tiek kainų, tiek dizaino prasme, visi jie atitinka saugumo reikalavimus ir atlieka savo funkcijas. Esminis skirtumas, įtakojantis kainą – gamintojo vardas ir gamybai panaudotos medžiagos. Pigesni jungikliai dažniausiai greičiau susidėvi – blunka spalva, lengviau atsiranda įbrėžimų, gali strigti ar klibėti mygtukai, todėl po keleto metų juos gali prireikti pakeisti – pagalvokite, ar turėsite galimybę įsigyti kitą tokį patį?

Viena iš MB Būsto Artelė siūlomų paslaugų – elektros darbai Vilniuje. Patikėkite šį darbą mums – esame savo srities ekspertai ir garantuojame kokybišką rezultatą. Įrengiame elektros instaliacijas profesionaliai, tvarkingai  ir, žinoma, saugiai. 

Call Now Button