Smulkūs remonto darbai Vilniuje

Smulkūs remonto darbai Vilniuje

Jei baigėte didžiuosius būsto remonto darbus arba kraustotės gyventi į naujus namus, kuriuose jau atlikta apdaila, ko gero jūsų dar laukia keletas nedidelių baigiamųjų darbelių.

Jei Jums reikalingi smulkūs remonto darbai Vilniuje, gali būti, kad susigundysite juos atlikti savarankiškai – gali pasirodyti, kad pakabinti rankšluosčio laikiklį vonioje ar užuolaidų karnizą kambaryje nėra labai sudėtinga. Tačiau net tokiems nedideliems darbams ne visuomet pakanka laiko. Be to, iš pirmo žvilgsnio paprasta užduotis dėl tam tikrų niuansų gali pasirodyti sudėtingesnė, nei tikėjotės, o netinkamai parinkus tvirtinimo medžiagas vėliau gali tekti taisyti klaidas.

Smulkūs remonto darbai Vilniuje

Norėdami apsidrausti bei sutaupyti laiko, pasitelkite į pagalbą profesionalus, kurių specializacija – įvairūs smulkūs remonto ir apdailos darbai. Šie žmonės darbą atliks sklandžiai, greitai ir kokybiškai, be to, jei vėliau prireiktų papildomos pagalbos, žinosite, į ką galite kreiptis.
Viena iš MB Būsto Artelė siūlomų paslaugų yra smulkūs remonto darbai Vilniuje – mūsų patyrę, kruopštūs ir įgudę meistrai yra pasirengę Jūsų būste atlikti pačius įvairiausius smulkius darbus – nuo paveikslų, veidrodžių ar užuolaidų kabinimo, iki buitinės technikos prietaisų prijungimo – padėsime jums taisyklingai prijungti indaplovę, orkaitę, skalbimo mašiną ar kitus prietaisus.
Keičiate baldus? Mes galime surinkti naujus ir pasirūpinti senųjų išvežimu. Taip pat galime padėti su smulkiais elektros įrangos gedimais – pakeisti leputę ar šviestuvą, rozetę ar jungiklį bei išspręsti santechnikos bėdas – pakeisti vandens maišytuvą, kriauklę ar sutaisyti prakiurusį vamzdį., nedvejokite – kreipkitės į Būsto Artelės specialistus. Mielai padėsime išspręsti nesklandumus, kad ir kokie smulkūs jie bebūtų.
Džiaugiamės, galėdami pasirūpinti Jūsų namais. Tegu smulkūs remonto darbai Vilniuje bus mūsų užduotis, o Jums beliks mėgautis savo namų jaukumu!

Call Now Button