Santechnikos darbai Vilniuje

Santechnikos darbai Vilniuje

Jei įsirengiate ar remontuojate būstą, atnaujinate biuro ar kitas viešojo naudojimo patalpas, būtina pasirūpinti, kad būsto įrengimo darbai bus atlikti nepriekaištingai.

Ir visai nesvarbu, ar jums reikalingi santechnikos darbai Vilniuje, kitame Lietuvos didmiestyje, ar mažame miestelyje – kokybė svarbi visur ir visada, antraip pasekmės gali būti labai nemalonios.

Santechnikos darbai Vilniuje
Santechnikos darbai Vilniuje

Juk lašantis praustuvas, blogai sujungti vamzdžiai, ar nestabiliai pritvirtina dušo kabina gerokai apkartins buitį, o ilgainiui gali tapti ir rimta, būsto vertę smukdančia ir patalpomis besinaudojančius žmones trikdančia problema. Be to, tikitės ilgalaikio rezultato – vargu ar norėtumėte taisyti prastai atliktus darbus, iš naujo montuoti konstrukcinius elementus ar mėginti dar kartą prijungti visą blogai instaliuotą  vonios ar virtuvės įrangą!

Atminkite, kad santechnika yra viena iš brangiausių inžinerinių namo/buto dalių ne tik įrengimo, bet ir remonto prasme. Didelė santechninės įrangos dalis yra paslepiama sienose ar grindyse, tad jos remontas ateityje gali būti itin brangus. Jei nesate šios srities specialistas, verčiau nemėginkite tokių darbų atlikti savarankiškai ir pasitelkite profesionalus. Tiesa, santechnikos paslaugas siūlančių esama įmonių daug –  kaip įsitikinti, kad darbai bus atlikti kokybiškai?

  • Pirmiausia – atkreipkite dėmesį į paslaugas teikiančių specialistų profesionalumą. Samdykite savo darbą išmanančius meistrus – tokiems santechnikos darbams kaip maišytuvų, praustuvų, klozetų, vonių, dušo kabinų keitimas/montavimas, vamzdynų įrengimas bei remontas, skalbimo mašinų, indaplovių prijungimas,  atlikti reikalingi įgūdžiai ir žinios, ypač jei teks tai daryti nestandartinėse patalpose, prireiks rečiau naudojamų įrankių ar bus dirbama su jautriomis medžiagomis, taigi, jei jums išties rūpi rezultatas, verčiau nepasikliauti mėgėjais, taigi pasidomėkite darbus atliksiančios įmonės reputacija, joje dirbančių meistrų patirtimi. 
  • Pravers klientų atsiliepimai ar rekomendacijos, jų paprastai  galite rasti internete, arba tiesiog paprašyti, kad pasirinkta santechnikos darbų paslaugas siūlanti įmonė nurodytų, kokius darbus yra atlikusi, kokioje srityje specializuojasi ir pan. Jei jus domina santchenikos darbai Vilniuje, pasirinkimas bus platus, tačiau ir mažesniuose miestuose ar miesteliuose nepagailėkite laiko profesionalų paieškoms.
  • Nesistenkite žūtbūtinai sutaupyti. Kokybė kainuoja, ir jei įmonė ar pavieniai meistrai teigia, kad jų paslaugos pigiausios, tai nebūtinai turėtų būti laikoma privalumu – jei darbams atlikti naudojami kokybiški įrankiai ir medžiagos (čia turi reikšmės net garantinis laikotarpis, pvz. maišytuvo žarnelės gali būti su 3, 5 arba net iki 10 metų garantija, tai sufleruoja apie kokybę!), o dirbantys meistrai yra tikri profesionalai, jų paslaugos tiesiog negali būti pigios! Kaina turi būti adekvati.
  • Reikalaukite garantijos. Jei paslaugas teiksianti įmonė yra užtikrinta savo paslaugų kokybe, tikrai suteiks jums garantiją. Tuomet, jei vis dėlto prireiktų nedidelių korekcijų ar remonto, būsite tikri, kad šios paslaugos jums bus suteiktos.

UAB Būsto Artelė specializacija – būsto apdaila, remontas bei santechnikos darbai Vilniuje. Įmonė teikia tiek visapusiško būsto įrengimo, tiek smulkių darbų, tokių kaip maišytuvų, praustuvų keitimas ir pan., paslaugas.

Mūsų kvalifikuoti ir patyrę specialistai yra pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus, suteikti konsultacijas būsto remonto, įrengimo klausimais ir pasiūlyti bei išpildyti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį sprendimą.

Call Now Button